Жувальна гумка
- smile2you
- 1 сент. 2015 г.
- 1 мин. чтения
Чи корисно вживання жувальної гумки і як вона впливає на стан здоров'я порожнини рота?
Жування жуйки сприяє збільшенню припливу слини в ротову порожнину. Це допомагає очищати поверхню зубів від залишків їжі, а також нейтралізувати кислоти, віднайдені бактеріями.
Крім того слина багата кальцієм і фосфатами, збільшення слиновиділення призводить насиченню емалі цими мінералами і її зміцненню. Клінічними дослідженнями доведено, що використання жувальної гумки протягом 20-ти хвилин після прийому їжі допомагає запобігти розвитку карієсу.
Також багато жувальні гумки містять у своєму складі додаткові «корисні» агенти - перешкоджають утворенню зубного нальоту, що сприяють ремінералізації зубів і навіть знімають запальні явища в яснах.
Чи може жувальна гумка замінить щітку і пасту?
Звичайно, ні. Жуйку можна розглядати виключно як доповнення до щоденних гігієнічних процедур.
Жувальна гумка - засіб профілактики карієсу
Як вже було сказано вище жування жуйки без цукру робить позитивний вплив на стан зубів. Збільшення слиновиділення не тільки механічно очищає поверхню зубів, але і сприяє насиченню емалі необхідними мінералами.
Більшість жувальних гумок «без цукру» містять некаріесогенние (які не сприяють розвитку карієсу) підсолоджувачі - аспартам, ксиліт, сорбіт і маніт.
Благотворний ефект жувальної гумки змінюється на прямо протилежний в тому випадку, якщо до складу жуйки входить цукор. Цукор, активізує процес продукції бактеріями кислот, які і сприяють руйнуванню емалі і утворенню карієсу.
Алє є й свої нюанси: (при частому жуванні) -постіне вироблення шлункового соку в процесі жування жуйки що , протипоказано людям маючих захворювання ШКТ - той самий гастрит -можливе випадіння зубних пломб та інших конструкцій -вплив на суглоби нижньої щелепи -психологічна залежність від жуйки

А от що дійсно корисно так це жування гумки після їжі - вона очищує зуби, запах, сприяє виробленню шлункового соку для претравлення щойно спожитої вами їжі.
Kommentare